دوره هاي مركز زبان آرماني

۵۷ بازديد

دوره هاي مركز زبان آرماني توسط تيم ايراني استراليايي با مديريت ايمان مافي خلق شده اند.و در دو بخش دوره هاي ترميك(براي عموم) و آيلتس(براي متقاضيان آزمون آيلتس) ارائه مي شود.

دوره هاي آموزش آنلاين آرماني در هر ساعت از شبانه روز و در هر مكاني با يك اينترنت ساده قابل دسترسي هستند و بهترين گزينه يادگيري زبان براي افراد شاغل و يا افرادي كه ميخواهند بصورت فشرده و بهترين نحو زبان انگليسي بياموزند و يا نمره آيلتس خود را ارتقا دهند مي باشد.

ويژگي هاي منحصر بفرد دوره هاي مركز زبان آرماني:

• امكان دسترسي و مطالعه دوره ها در هر لحظه و مكان

• دوره هاي تخصص آيلتس

• آموزش زبان از مبتدي تا پيشرفته

• تصحيح دقيق تكاليف ارسالي و با پشتيباني دايمي

• وجود هزاران تمرين در دوره ها كه به بهترين نحو به آموزش آنلاين زبان انگليسي يا ارتقا نمره آيلتس شما كمك خواهند كرد

• كاربران در هر بخش از درس مي توانند سوالات درسي خود را از طريق سيستم تيكتينگ سامانه ارسال و در اسرع وقت از اساتيد مركز پاسخ دريافت نمايند

• از جذابيت هاي اين دوره ها اينست كه كاربران مي توانند رتبه خود را در بين تمامي كاربران آرماني مشاهده كنند و كاربران درس خوان تر از ما جايزه بگيرند.

همچنين وبسايت آرماني به آدرس https://armanienglish.com/خدمات رايگان زير را ارايه مي دهد

تعيين سطح آنلاين رايگان و تعيين نمره حدودي آيلتس

دموي رايگان دوره هاي آنلاين

برنامه دهي درسي هوشمند آيلتس رايگان بر اساس سطح فعلي و نمره هدف شما

دانلود كتاب از طريق كتاب ياب هوشمند رايگان آرماني

 

 

 

 

 

آيا در دوره مجازي زبان، محدوديتي براي يادگيري وجود دارد؟

نكتۀ قابل توجه در خصوص برگزاري دوره مجازي زبان از سوي مركز معتبر زبان آرماني، حذف محدوديت‌هاي زماني و مكاني است. در واقع، به واسطۀ تكنولوژي روز دنيا و همچنين فناوري علوم كامپيوتر، دانشجويان از هر سن و سالي، در هر مكاني كه باشند، امكان حضور در دوره‌هاي مختلف زبان انگليسي را خواهند داشت.

با وجود چنين قابليت‌هايي در كلاس آنلاين زبان، سطح آموزش زبان انگليسي براي تمام افراد جامعه، در سطح پيشرفته و كاربردي پيش خواهد رفت.

هر چند بايد يادآور شويم، دوره‌هاي آموزش زبان انگليسي در مركز زبان آرماني، به صورت كاملاً آنلاين و ترميك برگزار خواهند شد. ضمن آنكه امكان شركت در دوره‌هاي آنلاين آيلتس نيز براي دانشجويان ديگر فراهم شده است.

بنابراين، نگراني از جهت ثبت نام و شركت در دوره‌هاي مبتدي تا پيشرفته نخواهيد داشت.

 

 

حذف محدوديت‌ها در دوره مجازي زبان

 

زمان و تعداد جلسات دوره مجازي زبان، به چه عواملي بستگي دارد؟

احتمالاً بارها در تبليغات مختلف براي آموزش زبان انگليسي، شنيده‌ايد كه “آموزش زبان انگليسي در كمتر از 6 ماه يا آموزش زبان انگليسي به صورت حرفه‌اي در كمتر از يكسال ” عنوان شده است. تيزرهاي تبليغاتي كه تنها در حد شعار قابل توجه مي‌باشند نه به عنوان فرآيند آموزش كاربردي و حرفه‌اي.

متاسفانه بسياري از افراد جامعه، با شنيدن چنين تيزر و شعارهاي تبليغاتي، اقدام به ثبت نام در دوره‌هاي مختلف مي‌كنند و در نهايت هيچ بهره‌اي از آموزش مناسب و مفيد نمي‌برند. به اين خاطر كه بخش زيادي از موفقيت دانشجويان در دوره مجازي زبان، بستگي به فعاليت و ميزان مشاركت آنها خواهد داشت.

 

البته تعداد جلسات هر دوره آموزشي، مانند دوره گرامر يا دوره آموزش زبان عمومي به صورت ترميك، در وبسايت مركز زبان آرماني مشخص شده كه اتمام اين جلسات بستگي به ميزان فعاليت و تمرين دانشجو خواهد داشت. در واقع، اگر دانشجويي روزانه، به تمرين و يادگيري بيشتر بپردازد، مسلماً در مدت زمان كوتاهي، دوره‌ها را طي خواهد كرد. در غير اينصورت، ممكن است بازه طولاني براي يادگيري دانشجو تعريف شود.

راهكار ساده براي جهش در آموزش سريع و آسان در مركز زبان آرماني، شركت در آزمون تعيين سطح آنلاين مي‌باشد. با شركت در آزمون تعيين، دانشجو از ميزان تسلط خود بر زبان آگاه شده و سپس در يكي از دوره‌ها، ثبت نام خواهد كرد.

 

دوره مجازي زبان چه فوايدي براي فراگيران زبان خواهد داشت؟

اگر از جمله افرادي هستيد كه در طول شبانه روز، زمان زيادي را صرف فعاليت در حوزه تخصصي خود مي‌كنيد و زمان كافي براي يادگيري مهارت جديد را نداريد، قطعاً كلاس آنلاين زبان براي شما سودمند خواهد بود. به اين دليل كه براي يادگيري زبان، نيازي به حضور فيزيكي در كلاس يا رفت و آمدهاي پر هزينه و زمان‌بر نخواهيد داشت. ضمن آنكه در هر كجا از موقعيت مكاني يا زماني باشيد، مي‌توانيد از يادگيري زبان انگليسي لذت ببريد.

 

 

فوايد حضور در دوره مجازي زبان

 

دوره مجازي زبان از مزايا و فوايد زيادي برخوردار است كه در اين بخش به برخي از آنها اشاره خواهيم كرد.

 • دسترسي دانشجويان به دوره‌هاي آموزشي با حذف محدوديت زمان و مكان، تنها از طريق اينترنت فراهم شده است.
 • امكان مشاهدۀ چند بارۀ فيلم و فايل‌هاي آموزشي براي دانشجويان جهت آموزش عميق و كارآمد زبان
 • ارتباط و تعامل دانشجويان با اساتيد نخبه و مجرب بهتر خواهد بود. ضمن آنكه، سوالات و ايرادات آموزشي دانشجويان نيز سريعتر رفع خواهد شد.
 • براي فراگيراني كه در سنين پايين هستند، كنترل و نظارت اوليا بر روند پيشرفت فرزندان بهتر شكل مي‌گيرد.
 • آموزش زبان انگليسي در مركز زبان آرماني به صورت كاملاً حرفه‌اي برگزار مي‌شود، دانشجويان مي‌توانند پيش از ثبت نام و انتخاب دورۀ خود، دِموي هر دوره آموزشي را مشاهده كنند و سپس در صورت رضايت از نحوۀ آموزش اساتيد، ثبت نام نمايند.
 • براي حضور در كلاس‌هاي آموزشي آنلاين، شما از قبل امكان برنامه‌ريزي و تمرين بيشتري خواهيد داشت. بنابراين، سطح فراگيري و تمركز شما نيز بيشتر از دوره‌هاي حضوري احساس خواهد شد.
 • به دليل تك نفره بودن دوره‌هاي آنلاين، سرعت و روند آموزش بيشتر بوده و دانشجويان فعال، به نتيجۀ مطلوب و هدف خود سريعتر دست خواهند يافت.
 • آنچه حضور در كلاس‌هاي آنلاين زبان انگليسي را بسيار لذت‌بخش خواهد كرد. استفاده از محيط‌ها و فضاهاي مختلف است كه براي مثال شما مي‌توانيد در اتاق مطالعه، اتاق خواب، در دل طبيعت يا در اتومبيل به يادگيري زبان بپردازيد.
 • حضور در دوره‌هاي ترميك و آيلتس در هر ساعت از شبانه روز، براي همگان فراهم شده است. شما با تهيۀ هر دوره آموزشي، محدوديت زماني براي يادگيري نخواهيد داشت.

 

مهمترين ويژگي دوره مجازي زبان در مركز آزمون آرماني

 • با ثبت نام در دوره‌هاي آنلاين مركز آزمون آرماني شما از صدها آزمون و تست بهره‌مند خواهيد شد كه به صورت تعاملي نيز تمرينات حل خواهند شد. ضمن آنكه، توضيحات مُفَصلي در هر تمرين به شما ارائه مي‌شود. طرح چنين سوالات و تمرين‌هايي تنها به دليل تسلط اساتيد اين مركز به متدهاي جديد آموزش است.
 • امكان ارسال تمرينات به صورت صوتي و نوشتاري براي اساتيد و گروه آموزشي آرماني، فراهم شده است كه اين امتياز، باعث سرعت يادگيري دانشجويان و آگاهي آنها از ميزان فعاليتشان خواهد شد.
 • طرح سوال و پرسش از طريق سايت و دريافت پاسخ از سوي كارشناسان حرفه‌اي آرماني نيز به شكل كاملاً كارآمد و مفيد فراهم شده است.
 • امكان مشاهدۀ دِموي هر دوره آموزشي براي دانشجويان پيش از ثبت نام مهيا شده است كه به واسطۀ تعيين سطح آنلاين و مشاهدۀ دِمو، تصميم گيريِ آگاهانۀ دانشجو براي شركت در هر دوره، بيشتر قوت خواهد گرفت.
 • در قسمتي از سايت كه با عنوان سوالات متداول مشخص شده است، دانشجويان مي‌توانند از مراحل ثبت نام تا نحوۀ حل تمارين، ارسال تمرين، گرفتن برنامه درسي هوشمند و . . . مطلع شوند و به پاسخ برخي از سوالات خود برسند.
 • براي آن دسته از دانشجوياني كه قصد شركت در كلاس آنلاين آيلتس را دارند، سامانه برنامه دهي آيلتس نيز فراهم شده است كه با توجه به برنامه مشخص شده، سريعتر به نتيجۀ آموزش خود برسند.

 

علاوه بر دوره مجازي زبان، چه روش‌هايي باعث افزايش يادگيري زبان خواهند شد؟

براي يادگيري هر مهارتي به ويژه زبان انگليسي، نياز به تمرين زياد خواهيد داشت تا آموزش مباحث، به شكل عميق و كاربردي، نتيجه‌بخش باشد. متاسفانه بيشتر فراگيران زبان انگليسي، تنها به دوره‌هاي آموزشي، تمرينات خود را محدود مي‌كنند. شايد در جلسات اول برگزاري دوره‌هاي آنلاين، تنها حل تمرين و مشاهدۀ چند بارۀ فيلم‌هاي آموزشي كارساز باشد، اما در ادامه با پيشرفت دوره و زبان شما، نياز به تعامل و تمرين بيشتري خواهيد داشت.

بيشتر اساتيد خبره و مجرب، علاوه بر مباحث آموزشي عنوان شده در دوره‌ها، دانشجويان را به مشاهدۀ فيلم‌هاي اصطلاحاً زبان اصلي كه متناسب با آموزش زبان است، تشويق مي‌كنند. با اين كار، نحوۀ كاربرد كلمات و جملات را بيشتر درك خواهيد كرد و مفاهيم عميق‌تر در ذهن شما باقي خواهند ماند.

 

براي آنكه در زبان انگليسي به تمام مهارت‌ها (مكالمه، شنيداري، نوشتاري و گرامر) مسلط شويد، قطعاً نياز به تمرين خواهيد داشت.

بهتر است براي مكالمه، يك فرد را همراه خود كنيد تا چالش مكالمۀ خود را با او حل كرده تا ايرادات مكالمۀ خود را به مرور حذف نماييد. براي آنكه قدرت شنيداري شما بيشتر شود، كارشناسان شنيدن موسيقي يا پادكست‌هاي زبان اصلي يا انگليسي را پيشنهاد مي‌كنند.

براي افزايش مهارت نوشتاري نيز مي‌توانيد از نوشتن جملات كوتاه، فعاليت‌هاي روزانه و انشاي يك موضوع جذاب را در نظر بگيريد.

مطالعۀ كتاب، گوش دادن راديو و اخبار، تهيه يك دفترچه، همه و همه، در فرآيند آموزش شما تاثيرگذار خواهند بود.

مطمئن باشيد! با ادامۀ اين روند و شركت در دوره‌هاي آموزشي ترميك و آيلتس مركز زبان آرماني، آموزش زبان انگليسي براي شما جذاب و لذت‌بخش خواهد بود.

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.